Teisingai sako žmonės: išsigimėliai homoseksualai (pedofilai) kaip silpniausia žmonių rūšys, norinti savo išsigimėliškumą parodyti kaip privalumą

Teisingai sako žmonės: išsigimėliai homoseksualai (pedofilai) kaip silpniausia žmonių rūšys, norinti savo išsigimėliškumą parodyti kaip privalumą  (daugeliui jų tai galimybė rasti draugų ir patirtį kito kūno šilumą)

Jeigu esate matę sporto varžybas, tai suvokiate, jog silpnos komandos nuolatos velkasi iš paskos ir privalo tobulėti, norėdamos pasiekti kokių nors rezultatų. Normalioje visuomenėje egzistuoja rinkos dėsniai, kurių laikomės ir stengiamės kažko išmokti ir pasiekti.

Išsigimėliai (pedofila, homoseksualai) – tai silpniausi visuomenės žmonės, kuriems nelieka kito kelio, kaip tik prisijungti prie tokių pačių ir stengtis skleisti savo išsigimėliškumą normalioje visuomenėje. Eiti priešingu keliu, nesilaikant gamtos dėsnio, manant, jog jų pasirinkimas – tai moralus naujas gyvenimas.


Deja, tokiu pačiu principu vadovaujasi ir žmonės, kurie prievartauja gyvūnus – ištvirkauja su jais. Jiems tai taip pat atrodo Likimo dovana.

Apie pedofilus, tvirkinančius Jūsų vaikus, nėra ką ir kalbėti. Drąsio Kedžio istorija parodė, jog pinigai leido kai kuriems žmonėms ištvirkauti su svetimais mažamečiais vaikais už pinigus. Dėka tų vaikų tėvų poreikio turėti didesnė į pinigų skaičių ir įprotį nedirbti.

Tas pats pasakytina ir apie manjakus žudikus (arba gyvūnų sadistus), kurie galėtų vykdyti viešai savo orgijas ir vengti atsakomųjų priemonių, mat juos gintų žmogaus teisės ir kitkas.

Taigi, visi šie atvejai – tai išsigimimai žmonių tarpe, kuriuos būtina gydyti ir nepalikti be dėmesio. Paprasčiausiai eiliniai iškrypimai, lengvai pataisomi šiuolaikinėmis priemonėmis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s