Kada nors, kai sustiprės Kinija, visus homoseksualus iššžudys

Kada nors, kai sustiprės Kinija, visus homoseksualus kiekvienoje šalyje iššžudys

Belieka laukti Kinijos intervencijos į Europą ir kitas pasaulio šalis, nes kitokios jėgos, leidžiančios apsivalyti šio pedofilų-homoseksualų-išsigimėlių bacilos neegzistuoja.

Vienintelis kelias – tai sulaukti tos akimirkos. O kol kas, Vakarų ir JAV pinigais stengiamasi visuomenes demoralizuoti, kad nepajėgtų pasipriešinti esamom politinėm santvarkom.

Visuomenė gali egzistuoti tik gydydama arba atsikratydama nesveikąją savo dalimi. Tad laikas tegu bėga, o iki to – savo aplinkoje išsigimėlių turėti negalima.

Reklama

0 minčių apie „Kada nors, kai sustiprės Kinija, visus homoseksualus iššžudys“

 1. Lietuviska ziniasklaida stebina su savo homopropaganda: visi, lyg susitare, lyg, Lietuva be to neisgyvens; kada britų žianiasklaida visiškai atvirkščia – homo yra neigiamas arba ignoruojamas. Britų visuomenės nuostatos aiškios.

  1. ishsigimeliai yra homoseksualai. nereikia neigaliųjų žmonių painioti.

   Bet turbūt reikės Didžiosios Britanijos visuomenę skatinti homoseksualų gydymui, tada ir Lietuvoje pradės gydyti. Gana pasyvi publika toje Anglijoje, bet tai kol kas..

   atėję konservatoriai į valdžią UK smarkiai padės tam 🙂 malonu, jog gyvenimas eina link moralumo

 2. Skaiciau, kad sutrikus hormonu pusiausvyrai, kazkelintoj nestumo savaitej ir susiformuoja moteriskos smegeneles vyriskam embrione ir atvirksciai. Tai uzaugus tokiam zmogui, ka jau ten bepagydysi. Jei gydyt tai tada, kuomet dar negimes, bet turbut kol kas niekas to nemoka.
  As skaitau, kad jei zmogus jau gime su vienokiu ar kitokiu stambiu “defektu“, tai mes galim laikyt issigimimu

  1. nenusikalbėk

   neieškok pateisinamos priežasties, ieškant kokio vieno ar kito durniaus – ne tie laikai

   gydymas yra dvejopas- kastracija su stebėjimu arba “utilizacija“ (gamyba šilumos miestui)

 3. Gerb. kantai, visų pirma būtų labai gražu iš jūsų pusės, kad matytumėte skirtumą tarp pedofilijos, homoseksualumo, zoofilijos, prievartos, tvirkinimo ir t.t. Būtų išvis fantastika, jei žinotūmėte kas yra yra laisva valia, buvimas sąmoningu ir sugebančiu priimti sprendimus, kada asmuo tokiu laikomas, o kada ne. Dar geriau, jei nebūtumėte kaltintojas, teisėjas ir budelis vienam asmenyje, nes pretenduojate į du vaidmenis mažiausiai, tai iki trečio trūksta (budelio) tik, kad jums pavažiuotų stogas. Kai sugebėsite tenkinti visas šias sąlygas – tada su jumis bus galima labai protingai ir įdomiai diskutuoti. Dabar tik darosi pikta ir norisi jus įduoti atitinkamoms institucijoms (aš to nedarysiu, nors gal turėčiau) – ypač už komentarą #5.

  O dabar, kad nebūtų liūdna kai kas smagaus apie ką galima diskutuoti. Pažiūrėsime ar žvitrus tavo protas sugebės kontraargumentuoti.

  10 priežasčių kodėl gėjų santuokas reikia uždrausti

  1. Būti gėjumi yra nenatūralu. Tikri lietuviai visada atsisako nenatūralių dalykų kaip akiniai, poliesteris ar internetas.

  2. Gėjų santuokos paskatins žmones tapti gėjais, lygiai taip pat kaip būnant tarp aukštaūgių užaugsite didesni.

  3. Gėjų santuokų legalizavimas atvers duris kitokioms žmonių kvailystėms. Žmonės net gali užsimanyti tuoktis su savo gyvūnais nes jų šuo atsako už savo veiksmus ir gali pasirašyti santuokos liudijimą.

  4. Normalios santuokos egzistuoja nuo senų senovės ir niekas nuo to laiko nepasikeitė: moterys vis dar yra nuosavybė, lietuviai negali tuoktis su žydais, o skyrybos Lietuvoje neįteisintos.

  5. Normalios santuokos bus mažiau prasmingos, jei gėjų santuokos bus įteisintos. Juk labai prasminga, kad 50% porų Lietuvoje išsiskiria.

  6. Normalios santuokos yra teisėtos, nes jose gimsta vaikai. Gėjų poroms, nevaisingoms poros ir senjorams turi būti uždrausta tuoktis, nes mūsų vaikų namai dar ne pilni ir pasauliui reikia daugiau vaikų.

  7. Akivaizdu, kad gėjų šeimose išaugs gėjai, kai normaliose šeimose išauga normalios orientacijos žmonės.

  8. Gėjų santuokos nepalaiko bažnyčia. Tokiose teokratinėse šalyse kaip mūsų religijos normos privalomos visiems piliečiams. Todėl Lietuvoje mes turime tik vieną religiją.

  9. Vaikai neužaugs gerais visuomenės nariais be vyro-moters modelio šeimoje. Štai todėl mes kaip visuomenė draudžiame vienišiems tėvams auginti vaikus.

  10. Gėjų santuokos pakeis mūsų visuomenės pamatus. Mes niekaip neprisitaikysime prie naujų socialinių normų. Lygiai taip pat kaip mes nepritapome prie automobilių, rinkos ekonomikos ar ilgaamžiškumo.

 4. Turbūt “Arklys“ – klička per piederastų suėjimus ? Tu ten angliškai skundies (komentaras #5) ?

  Prašau, nerašyk man nesąmonių, nes mano smegenys nevirškina “betikslios“ informacijos. Įgimta tai man

  Kartais galiu pavadinti balta reiškinį juodu, bet taip ir būna. Tačiau balta spalva lieka balta – ir tai manyje nekintama. Taigi , dėl piederasų klausimo, pritariu Adolfui Hitleriui (atvirai)

 5. Jei tau lengviau bus – taip tai aš. Tik kad aš dar niekur nesiskundžiu, kai/jei pasiskūsiu, tada aiškinsies su teisėsauga, o ne su manimi.

  O dėl žydų ir čigonų/romų klausimo irgi A. Hitleriui pritari?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.