Vat dabar tapo aišku. Finansų ministerija veikia MAXIMOS “pinigų plovimo ar gesinimo” principu (Lietuvos ekonomikai pizdec)

Vat dabar tapo aišku. Finansų ministerija veikia MAXIMOS “pinigų plovimo ar gesinimo“ principu (Lietuvos ekonomikai pizdec)

Kažkaip žmonės nepastebi , bet labiau neturi nei laiko, nei noro nagrinėti kas vyksta Lietuvos ekonomikoje. Nors darbo nėra, totalus sąstingis, plečiasi šešėlinis verslas, “vokeliai“ – tai kasdienybė.

O lygiagrečiai vyksta “Vilniaus prekybos“ pinigų plovimo mechanizmas. Skolintis užsienyje , besinaudojant tariamai “leidžiamu“ limitu ir skolintomis lėšomis grąžinti vidaus skolas įmonėms ir bankams – tuo pačiu kai kuriuos finansuojant.


Šita afiora mokesčių mokėtojų sąskaita buvo plačiausiai pritaikyta “Vilniaus prekybos grupės“ (bet tada tiesiog buvo pasinaudota LR įstatymais), kuriai atstovavo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dabartiniu gi momentu, pastarosios vietą užėmė nauja finansų ministrė (Ingrida Šimonytė), kuri naudoja išbandytą schemą, bet jau manipuliuojant Europos Sąjungos normatyvais.

NB: Nesu gyvenęs pagal Sovietijos metodus, kai reikėjo “panaudoti“ skiriamus pinigus visu 100 % procentų, bet tuo pačiu nesvarbu ar rezultatyviai ar ne. Puikiai suvokiu, jog Lietuvoje ekonomistų nėra ir nebuvo. Šiaip,  keli plagiatoriai iš Rusijos mokslininkų savinosi mokslinius darbus ir taikydavo Lietuvoje.

Visai atvejais nukentės Lietuvos valstybės piliečiai, kurie (jau daug kartų kartojau) privalės gyventi skurdžiausioje Europos šalyje. Nedidins jokių pensijų, mažės socialinės išmokos, nebus investicijų į šalies infrastruktūrą, mažės valstybinių įstaigų tarnautojų atlyginimai iki minimalių parametrų.

NB: Tos bobos visada liks bobomis. Vis vien vieną dieną turi užgiedoti bobiška sąžinė ir atsiriboti nuo atsakingų sprendimų (čia apie Jūsų prezidentę ir finansų ministrę).

Nežinau. Beliko tik statistika. Šitie metai – bus eiliniai, gyvenimas iš užsienio skolų (tam DIEBILAS A.Kubilius ir važiavęs į JAV).

NB: O beje, žinote kas yra Vyriausybiniai vertybiniai popieriai ? Nelabai ? Tai čia Jūs, ponai VERGAI.

Velnias su Jumis. Gyvenantys Lietuvoje nė velnio nesidomi kas dedasi aplinkui juos, apsiriboję diebilams skirtomis televizijos laidomis.

p.s. Man asmeniškai vienodai. Vis vien dvidešimt metų reikės kol išdvės visa dabartinė sovietinė nomenklatūra. Dar pizdec, pizdec ir dar sykį pizdec.

Reklama

0 minčių apie „Vat dabar tapo aišku. Finansų ministerija veikia MAXIMOS “pinigų plovimo ar gesinimo” principu (Lietuvos ekonomikai pizdec)“

  1. nusibodo rašyti vis tą patį. gerai, kad gyvename užsienyje ir nedalyvaujame toje mėsmalėje, kuri susiformavo Lietuvoje per dvidešimt metų.

   į minusą gyvena žmonės, kurie nič nieko neveikia, o tik parduoda Lietuvos žmones į Europinę vergiją. kas ir sukelia pedofiljos skandalus, nusikaltimus, emigraciją, piederastų žygius ir t.t.

   Man asmeniškai nebuvo smagu, kai pelnas nėra, kai nėra galimybės paskatinti žmones kuo nors, kai neįmanoma atlikti investicijų ir patobulinti pačių žmonių gyvenimą ir darbo sąlygas.. tai yra stiprus psichologinis poveikis… suvokiant atsakomybę, suprantant dirbančiųjų žmonių šeimų reikalus ir t.t.

   Rašau tik su stipriu tikėjimu, jog dabartinės sistemos žlugs dar esant man gyvam ir nebefunkcionuos jokios partinės partijos, valstybinės institucijos.. viskas taps, dėka, technologijų – paprastų žmonių bendruomenių rūpesčių, suskaidytų į taikias mažas grupeles , be konkretaus vieno lyderio

   Anksčiau būdavo imperijos, po to viska tik skaidymas… Gyvenimas turi sueiti tiesiogiai į kiekvieną žmogų, kuris turi būti pastebėtas visuomenės (nebūtinai plačios)… Tai yra moralė, gili moralė, apie kurią mažai kas rašo šiomis dienomis ar mato tame tendencijas

   Žmogus, gavęs dėmesio – įgis potencialą tobulėti intelektualiai, pažinti daug platesnį pasaulį. Praktiškai tai skambėtų – dalintųsi pats ir gautų informacijos iš kitų bendruomenių per nuolatinį bendradarbiavimą.

   Lietuva .. tiesiog maža šalis, joje daug greičiau vyksta pereinamasis žmogaus evoliucijos procesas.. nesudėtinga pastebėti..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s