Iš kur Lietuvoje atsirado homoseksualai(pedofilai) ? – tai Vytauto Landsberg(-io) planas

Iš kur Lietuvoje atsirado homoseksualai(pedofilai) ? – tai Vytauto Landsberg(-io) planas

Atspėkite, kur gyvena žymaus žydo Vytauto Landsberg(-io) giminė ? Teisingai, visi jie emigravo į Briuselį. Ten jo anūkai vaikšto į mokyklą, būdami toliau nuo Lietuvos visuomenės, kuriai žydas paruošė “NAIKINIMO PLANĄ“.

Kadaise, kai Lietuvoje buvo išžudyta labai daug žydų, prie apskrito stalo susėdę žydai nutarė atkeršyti Lietuvos visuomenei – lietuviams. Bet pokarinis laikotarpis nebuvo itin palankus, nes sovietmečio valdžia buvo sudaryta iš įvairiausių tautų. Tad žydams reikėjo nekontroliuojamos Lietuvos, nepriklausomos, laisvos, nesovietinės.

NB: Ne paslaptis, jog dabar žmonės suvokia, jog V.Landsberg(-is) – tai Lietuvos valstybės priešas. Kuriuo užduotis – sunaikinti Lietuvius. Atkeršyti už žydų patirtą genocidą Lietuvoje. ŽYDAS NENUSTOS KOVOTI PRIEŠ LIETUVIUS KOL NEPADVĖS.

Dabar jie ta turi – nepriklausoma Lietuva – ir lygiai dvidešimt metų NAIKINA Lietuvos visuomenę.

Paskutinis žydo V.Landsberg plano etapas – tai totali degradacija visuomenės , įteisinant pedofilų (homoseksualų) vietą žmonių gyvenime kaip moralumo pavyzdį.

NB: Kas vilniaus meras? Kas išdavė leidimą pedofilų sueigai Lietuvos sostinėje? Konservatorių partijos narys (Navickas). Buvo duotas nurodymas iš V.Landsberg.

Ne šiaip paskutiniu metu iš Briuselio ir konservatorių (fašistų) partijos buvo finansuoti išsigimėliai. V.Landsberg tiesiogiai koordinuoja šią veiklą, tad nenustebkite, jeigu Jūsų vaikai bus išprievartauti kaip ir Drąsio Kedžio.

p.s. viskas kas rašoma – yra tiesa, neišgalvota ir paremta faktais, kuriuos nesudėtinga aptikti internete.

Jeigu gerbtumėte save, tai suvoktumėte, jog Drąsio Kedžio skausmas dėl išprievartautos dukrelės – tai Vytauto Landsbergio proga įgelti lietuviams dar skaudžiau. Buvo išduotas leidimas pedofilams rengti paradą. GALVOKITE.

Reklama

0 minčių apie „Iš kur Lietuvoje atsirado homoseksualai(pedofilai) ? – tai Vytauto Landsberg(-io) planas“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s