Jeigu Lietuvoje per gėjų (pedofilų) paradą bus sudaužyti homoseksualai – tas pats prasidės ir Europoje (telaukiama tik pavyzdžio)

Jeigu Lietuvoje per gėjų paradą bus sudaužyti homoseksualai – tas pats prasidės ir Europoje (telaukiama tik pavyzdžio)

Kad ir kaip žiniasklaida (anksčiau) bandė įteigti, jog homoseksualai nėra iškrypėliai , nėra žmonės, kurie iškreipia mažamečių vaikų suvokimą bei netvirkina darželiuose vaikų bei jų egzistavimas normalioje visuomenėje visai normalus, tačiau nepavyko.

NB: Anglijoje kasdien yra straipsniai apie sudaužomus iškrypėlius skirtinguose miestuose. Tas pats kartojasi ir Prancūzijoje, Italijoje bei Ispanijoje. Jokios tolerancijos išsigimėliams niekur nėra, nors TV bando įteigti visai priešingą nuomonę. Nuomonę – kurios dėka norima amoralizuoti visuomenę. Tačiau internetas daro savo darbą….

Visa Europa laukia vieno vienintelio grupinio pavyzdžio, kai kurios šalies visuomenė pradės susidorojimo procesą su šitais iškrypėliais, einančiais prieš gamtos dėsnius.

NB: Gėjus – tai tas pats PEDOFILAS, kuris nori išprievartauti mažametį berniuką. Toks pats pedofilas kaip A.ŪSAS, stengiantis narkotikais, pinigais ir kitais būdais ištvirkauti su mažamečiais berniukais.


Laukiamas arba smurto proveržis arba totalus jų kastravimas bei kitoks gydymo metodas. Reikalingas masinis precedentas ir Vakarų Europos žmonės parodys tikrąją vietą šiems žmogiškiems išsigimėliams (gėjams).

NB: Šioje kovoje prieš išsigimėlius turi nugalėti žmonės suvokiantys, jog išsigimėliai per savo visą gyvenimą stengsis daryti įtaką mažiems augantiems vaikams per televiziją, radiją, kitokią žiniasklaidą. Ir vienintelis kelias – kiekvienai šeimai susirūpinti kas per aplinka aplink vaikus. Susirūpinti ir suvokti žmogišką prigimtį.

Prisiminti, kaip civilizacija kovoje su visokio blogio nešėjais. Kad tai nėra kažkas naujo.

Priminti kunigus – pedofilus, kurie būdami gėjais slepiasi po religijos kauke ir prievartauja mažamečius vaikus. BŪTINAS STEBĖJIMAS JŲ.

Reklama

0 minčių apie „Jeigu Lietuvoje per gėjų (pedofilų) paradą bus sudaužyti homoseksualai – tas pats prasidės ir Europoje (telaukiama tik pavyzdžio)“

  1. Visiškai pritariu straipsnio autoriui – BRAVO. Kuo anksčiau su tais prakeiktais iškrypėliais bus susidorota, kuo greičiau viskas grįš į normalias vėžes, tuo bus geriau. Pats laikas Europai atsibusti ir pradėti kovoti už moralę, pradėti galvoti apie augančią kartą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s