Neįsivaizduoju kaip Lietuvos žmonėms išsikapstyti iš dabartinės duobės. Jaunimas dar spės emigruoti..o kiti..

Neįsivaizduoju kaip Lietuvos žmonės išsikapstyti iš dabartinės duobės. Jaunimas dar spės emigruoti..o kiti..

Kitiems beliks pasikliauti “nelietuviais“ – tai “Darbo partijos“ atėjimu į Lietuvos valdymo struktūrą, nes pačių “lietuvių“ veikimą žmonės pamatė. Ir įsitikino, jog savarankiškai ir atsakingai valdyti nebepavyksta, reikalinga  svetima jėga, kuri išlaikytų pusiausvyrą Lietuvoje.

Šiame krašte negalima leisti žmones mulkinti nacionalistiniu pagrindu, nes to pasekmė buvo Amerikos žydų įsiskverbimas į Lietuvą per žydą Landsberg. Kuris iki šiol stengiasi paryškinti tautiškumą ir skleisti nacionalistines bei kitoms tautoms fobines mintis per žiniasklaidą (kol kas tik alfa.lt).

NB: Išeitis, šiai dienai – tai “Darbo partija“. Kuria teks pasitikėti. Aš tai pat atiduodu savo poziciją jai, bet tik kaip pereinamajam laikotarpiui prieš ateities reformas. Pereinamajam laikotarpiui – 20 metų. Tad, gabiam jaunimui, nėra ką veikt Lietuvoje… Tegu, V.Uspaskich susitvarko. Tegu sovietmečio žmonės tvarkosi tarpusavyje

Toks jau tas gyvenimas, stipriausia valstybė – kai joje nefigūruoja vieno kraujo valdymas ( tai patvirtina kraujomaišos dėsnį ir tautos išsigimimą – dabar turite realybės aiškų pavyzdį ).

Ką jau padarysi, bet vienintelis kandidatas – tai Viktor Uspaskich. Nors aš asmeniškai esu prieš dabartines  politines santvarkas objektyviu mastu, bet dvidešimt metų – gali po funkcionuoti “sena“ sistema, nes naujos kartos žmonėms reikia ūgtelti būsimoms reformoms.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s