Su tokiu kaip KUBILBYBYS Lietuvos valstybė toli nueis.. Kas bus ..

Su tokiu kaip KUBILBYBYS Lietuvos valstybė toli nueis.. Kas gi bus..

Kas jis kvailas ir gyvenimui nepritaikytas – tai turbūt kiekvienam tapo aišku. Eilinis dykaduonis, kuris naudojasi esamais įstatymais , leidžiančiai valstybę valdyti per partinių sistemų kompleksą.

Bet yra vienas pavojus, kuris laukia Lietuvos žmonių artimiausią pusmetį – tai papildomas skolinimas pinigų.

Nežinau, ar suprantate ką rašau ir kiek toli galite analizuoti įvykius, bet pasiskolintos lėšos reikalaus laikytis tam tikrų įsipareigojimų “kreditoriams“. Tarp kurių , tikėtina (garantuotai), bus pensijų, darbo užmokesčio bei socialinių išmokų “užšaldymas“ (lygiagrečiai ir mažinimas) ilgam laikotarpiui – gali būti iki dešimties metų (pradžiai oficialiai visuomenei teigs apie trumpalaikę stagnaciją – trys metai; darau analogija su Graikija).

O šis KUBILBYBINIS personažas pasirašys tuos dokumentus, visiškai nesuprantant nei pasekmių, nei turimos atsakomybės prieš likusius Lietuvoje piliečius.

NB: Tiesa, galbūt, emigrantams turinčius Lietuvos pasus, taip pat teks patuštinti savo pinigines vardan išlaikyti “pilietybę“ (nacionalinį priklausomumą). Ne šiaip, praėjusiais metais išgirdote fašistų(konservatorių) naujus politinius terminus – “nacionalinės vertybės“. Tai bus taikoma “lietuviškumui“ ar “tautiškumui“.

Na, kitas niuansas, jog bus padidintas ir tuo pačiu privalomas eiliniams žmonėms žemės mokestis (daugiabučių gyventojams, sodų bendrijoms, namų ūkiams ir kt.). Jis bus taikomas visiems piliečiams, nepriklausomai nuo pajamų.

Visa tai ateis, bet , matyt, KUBILBYBIO nebus premjero poste. Postą perims kiti, bet formalūs parašai liks šio subjekto.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s