Kodėl mano minimi GANDONAI nori neduoti Lietuvos jaunimui mokytis

Kodėl mano minimi GANDONAI nori neduoti Lietuvos jaunimui mokytis

Jeigu kam nors teko lankytis svetimuose kraštuose arba šiaip, skurdo pilnose šalyse, tai turbūt suprantate, jog bemoksliai žmonės nėra toli pažengę nuo paprastų gyvūnų. Jiems negalioja jokie žmogiški įstatymai ar moralės normos, jų mirtys bereikšmios ir niekam jie nerūpi. Ką jau kalbėti apie galimybes priešintis kokiais nors teisinei santvarkai.

Lietuvoje šiuo metu to ir siekiama, ypatingai tai vykdoma “VP grupės“ (MAXIMOS) investiciniame plane, kuriame planuojama ne tik įvesti Lietuvoje mokamą aukštą mokslą, bet ir pritaikyti didelius kriterijus, neleidžiančius jaunimui lavinti mąstysenos (intelektualumo).

NB: Vėl kartoju, tik JAUNIMO EMIGRACIJA į užsienį. Į užsienio universitetus – taps ta galia, kuri sunaikinti ATMATŲ GANDONŲ VAIKUS ateityje. Nes vis vien ateis diena, kai dykaduoniams reikės duoti grąžą ( jų tėvams ir jų vaikams bei giminėms).

Tie patys vyrukai iš MAXIMOS , papirkdami bei pakišdami reikiamas švietimo reformas parduotai politinei partijai (ar tai konservatorių -fašistų, ar socialdemokratų-komunistų), stengiasi Lietuvoje sukurti “fabrikinį-gamyklinį“ personalą – vergovinę grupę.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s