Kiekviena diena vis labiau siaurina įtariamųjų ratą Drąsio Kedžio nužudyme

Kiekviena diena vis labiau siaurina įtariamųjų ratą Drąsio Kedžio nužudyme (H.Daktaras atsiribojo, bet kaip su ta “buvusia aplinka“, kuri liko be kontrolės jam sėdint kalėjime)

Įdomiai kaip greitai sureagavo nusikalstamo pasaulio atstovai. Taip, už tokį negarbingą poelgį negalima niekam atleisti – nužudyti išprievartautos mergaitės tėva, siekiantį tiesos ?

NB: Grigaravičius neturėjo minties tiesiogiai kaltinti kažką, bet “buvusi aplinka“ – tikėtai yra prisidėjusi prie šio nusikaltimo. Nes reikėjo puikiai žinoti Kauno miestą žmonėms, dalyvaujantiems Drąsio Kedžio ir teisėjo J.Furmanavičiaus nužudyme.

Tai yra žemiau žmogiškumo ir tai greitai bus atskleista, nes tie, kurie nužudė Drąsių Kedį artimiausiu metu taps žinomi viešoje erdvėje ir šios “paslapties“ neįmanoma nuslėpti.

Kiekvienas turi nebijoti ginti savo poziciją ir pateikti visuomenei save. Gyvenimas pats sudelios ir visi įvykiai atsistos į vietas. Hendrikas Daktaras tikrai ne prie ko, nes parašyti laišką visuomenei - tai moralaus žmogaus pavyzdys. Tiesiogiai H.Daktaras atpuola, bet dar yra sena nekontroliuojama ir galimai manipuliuojama aplinka.

Paprasčiausiai, žmogiškasis faktorius.  Nes neįmanoma keletą mėnesių laikyti D.Kedį namo rūsyje, vienkiemyje, įrengtame kambaryje su tualetu iki reikiamos akimirkos. Per daug žmonių tame turėjo dalyvauti, kuriems niekaip nepavyks pasprukti patiems nuo savęs.

NB: Įdomiausia bus, kurį pagaus pirmą.Ir kaip greitai įduos bendrininkus.

NB: Tokį nusikaltimą galėjo padaryti tik paskutinės padugnės, kurie ir gyvenime išlieka tokiais pat – o jų gana nedaug.

PS: Kas yra VSD (valstybės saugumo departamentas). VSD – tai gana spekuliatyvi sistema, kurioje dirba buvę karininkai , tarnavę Afganistane (vienas iš vykdytojų galėtų būti su tokia patirtimi).

Schemoje, kurios negalima buvo sužlugdyti dalyvauja ir Lietuvos Gelezinkeliai, kuruojantys kontrobandinius krovinius į Kauną, Vilnių ir Klaipėdą. Pedofilijos byla užkabino tuos  žmones, kurie dalyvauja šioje sistemoje. Todėl taip komplikuotai viskas gaunasi

Mano gi nuomonė, tarp pedofilų tinklo yra tokių asmenų, kurie valdo stambų nekilnojamą turtą, užsiima legalių ir kontrobandinių prekių importu į Lietuvą (žmogžudystės užsakovų ratas labai siauras)

Legalaus importo dokumentacija padeda pridengti kontrobandinį srautą. Apie tai žino Prokuratūra, Valstybės saugumo departamentas ir FNTT (Finansų nusikaltimų tarnyba). Dar keli asmenys iš STT (Specialiųjų tyrimų tarnybos).

Kontrabandinės prekės papuola į MAXIMOS ir kitas stambias parduotuves, nes tai gana stambios sumos.

Apie šias operacijas žino ir teisėjai, kurie dalyvavo pedofilijos orgijose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s