Komunalinės paslaugos (jų kainos) artėjančią žiemą galutinai pribaigs mažų ir didelių miestų gyventojus Lietuvoje (niekas neišgelbės vergų nuo vergvaldžių)

Komunalinės paslaugos (jų kainos) artėjančią žiemą galutinai pribaigs mažų ir didelių miestų gyventojus Lietuvoje (niekas neišgelbės vergų nuo vergvaldžių)

Jau po truputį pradeda aiškėti visos afioros su namų renovacijomis, kurios rengiamos tik tam, kad išplauti ES pinigus per “švogerines“ statybines ir medžiagų tiekimo kompanijas Lietuvoje.

NB: Šiuo metu tokia situacija, jog valdininkai visomis priemonėmis bandys “pasisavinti“ žmonių santaupas, esančias bankuose arba slepiamas namuose. Tai pagrindinė užduotis socialdemokratų ir konservatorių (komunistų ir fašistų) klanų. Nes jiems reikia išlaikyti savo dykaduonių gimines ir draugų ratą.

Greičiausiai, apšiltinimas namų taps privalomas, nes visuomenė “neišgalės“ mokėti ir už renovaciją bei apmokėti padidėjusias komunalines paslaugas. Vertinant tai, jog nafta ir dujos vėl po truputį brangstą ir pasieks aukšų lubų ateinančią žiemą.


Kaip įrodymas artėjančių sunkumų – tai prasidėjusios bylos, ginčai ir konfliktai jau “apsišiltinusių“ namų su komunalinių paslaugų tiekėjais. Jokios renovacijos negelbsti nuo aukštų kainų ir vėl tenka mokėti tą pačią kainą.

Kodėl renovacijos nėra išeitis:

NB: Nes neapsimoka prarasti klientų, kurie sugeba laiku susimokėti , bet dar ir atlikti kapitalinį pastato remontą – tai patys “skaniausi“ klientai.

O tie namai, kurie vykdys renovacija, bus dar labiau “melžiami“, nes renovacija įrodys finansinį žmonių pajėgumą mokėti 15-30% daugiau už tiekiamas komunalines paslaugas.

Reklama

0 minčių apie „Komunalinės paslaugos (jų kainos) artėjančią žiemą galutinai pribaigs mažų ir didelių miestų gyventojus Lietuvoje (niekas neišgelbės vergų nuo vergvaldžių)“

  1. Nieko jus vyrai ir moterys nesuprantate renovacijoje ! Visu pirma-renovacija yra puikus biznis pasipelnymui. Kai visi namai bus renovuoti, beliks…vel pakelti sildymo kainas ir taip tokiu bizneliu galimai galima prisigalvoti iki…BEGALYBES. As ne Nostradamus, bet tikiu sia (pacio susigalvota) teorija lygiai taip pat,kaip komunistai netiki,kad Dievas yra.O kadangi visu partiju ,,giminystes rysiai“ siekia tolimus laikus (kiek Nepriklausomubei ir kada zlugo TA VIENINTELE Lietuvos KOMUNISTU PARTIJA-jus puikiai zinote,jei nezinote-paskaitykit vadovelius…), tai nezinau,kam dar reikalinga ta priverstine (nebutinai jega, ar istatymais) RENOVACIJA? Isivaizduokite,kad JAV valdzia isleidzia istatyma,kad visi salies gyventojai privalo renovuoti savo namus !??? (cai velgi mano asmenine teorija). Tuo norejau pasakyti,kad Lietuvoje egzistuoja KAPITALISTINIS-SOCIALIZMAS, kai viskas vystosi lyg ir nepriklausoma,ekonomine-rinkos kryptimi,taciau viskam diriguoja valdzia, kuri kaip ,,Branda us socializmo laikais“ nurodinejo eiliniams pilieciams KA DARYTI…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s