Drąsius Kedys buvo auka iš paprastų žmonių, bet šią vasarą padažnės mirčių tarp biurokratų ir verslininkų (tarpusavio nesutarimai)

Drąsius Kedys buvo auka iš paprastų žmonių, bet šią vasarą padažnės mirčių tarp biurokratų ir verslininkų (tarpusavio nesutarimai)

D.Kedžio istorija prasidėjo, Lietuvoje pasklidus pirmajam ekonominės krizės vėjui – kai Europos Sąjungos pinigai tapo savinami tik vienų asmenų – tada, galbūt paties likimo , Tėvas daugiau pradėjo leisti laiko su dukrą ir sužinojo baisią istoriją apie ją…

Eh, kaip ten bebūtų, bet Drąsius Kedys – Lietuvos pavyzdinis tėvas, žmogiškosios moralės simbolis. Tikrasis Imanuelis Kantas buvo laimingas , žinodamas , jog šis žmogus pasitikėjo savo intuicija, savo prigimtiniu moraliniu pamatu ir žengė teisingu keliu – į mirtį.. Mes  visi anksčiau ar vėliau ten numirsime… Tad tegu kiekvieno gyvenimas nebūna nueitas veltui.

NB: Beje, vien vaikų prisidaryti – tai ne gyvenimo tikslas. Labai NEGRŲ (ČIORNOŽOPŲ) iš Afrikos čia daugoka. Tegu tai būna pavyzdys.

Bet Lietuvos visuomenė artėja prie dar įdomesnių nuotykių – vidiniai giminių konfliktai, verslininkų užsakomosios žmogžudystės, reketas , padegimai, stambių politikų mirtys – jų artimųjų ir kitokios situacijos.

Visa tai atsivers šią vasarą, kai žmones užpildys energijos perteklius ir nebepavyks suvaldyti vidinių emocijų. Nes Drąsio Kedžio istorija – tai sugriūvusi užtvanka , kuri buvo paskutinė viltis šioje , lietuviškoje, socialinėje sistemoje.

Taigi, laukime pirmųjų politikų mirčių..

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s