"Lietuvos ryto" paskleista informacija apie lietuvę sprogdintoją buvo visuomenės dezinformacija (darbas M.Laurinkaus ir jo idėjinių kolegų iš VSD)

“Lietuvos ryto“ paskleista informacija apie lietuvę sprogdintoją buvo visuomenės dezinformacija (darbas M.Laurinkaus ir jo idėjinių kolegų iš VSD)

Taigi, kaip operatyviai buvo sureaguota į “Lietuvos ryto“ nusikalstamos grupės paskleistą informaciją Lietuvos žiniasklaidoje (buvo  bandoma, per pasaulines žiniasklaidas, bet Rusijos Federacijos spec.tarnybos atsiribojo nuo Lietuvos “keisto“ pareiškimo).

Valstybės išdavikas , M.Laurinkus, nėra šiaip eilinis pilietis – tai provokatorius, kuris kenkia Lietuvos Respublikai savo buvimu Lietuvos teritorijoje, nes palaiko glaudžius kontaktus su esamais VSD (Valstybės saugumo departamento) darbuotojais. Jis tiesiogiai juos terorizuoja ir faktiškai laiko ant “kabliukų“ versdamas vykdyti idiotiškiausius darbus. Kaip pastaroji operacija “ lietuvė-sprogdintoja-savižudė“.

Lietuvos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Anušauskas aiškiai paaiškina, jog visa tai yra išgalvota su tikslu pakenkti Lietuvos – Rusijos Federacijos santykiams. Ir , kas įdomiausia, visi keliai veda link M.Laurinkaus (Valstybės išdaviko).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s