Jeigu žmonės nebūtų pragėrę atminties, tai prisimintų jog A.Kubilius yra “antras” V.Landsberg(is)

Jeigu žmonės nebūtų pragėrę atminties, tai prisimintų jog A.Kubilius yra “antras“ V.Landsberg(is)

Prabėgo gi visai nedaug to laiko – tik 20 metų nuo tos akimirkos, kai Lietuvos visuomenė pirmą kartą išgirdo apie žydišką fašistą V.Landsberg (į). Kuris nuosekliai savo piarinėmis provokacijomis atvedė Lietuvą į “tariamą laisvę“. Kurios metu žlugo visa pramonė, žemės ūkis, politinė sistema, teisėsauga , švietimas ir gydymas.

Šis fašistuojantis žydas žinojo, jog anksčiau ar vėliau Lietuvių tauta pradės kilti į viršų, todėl savo laiku pradėjo auginti augintinį – Andrių Kubilių (tikrą lietuvį, pasišventusi patriotą, gryną profašistinį nacionalistą). Fašistas žydas ilgai ruošė šį kadrą , nuolatos konsultuodamas jį kaip teisingai spręsti susidariusius klausimus , kaip elgtis šeimoje, kaip auginti savo vaikus (beje, A.Kubiliaus vaikas nepripažįsta savo tėvo), kaip žiūrėti į žmones ir t.t.

NB: Jau nėra paslaptis, jog V.Landsberg (žydas) tapo tikru tėvu A.Kubiliui.

Šiuo metu visuomenė pamiršo šį faktą ir nepastebi kaip A.Kubilius (DIEBIL_KUBIL) nuolatos skambinėja fašistų partijos įkūrėjui (V.Landsbergiui) ir prašo patarimų visais gyvenimiškais klausimais.

Ko gi reikėjo tikėtis iš šio “augintinio“ ? Normalios santvarkos, kažkokių logiškai suvokiamų sprendimų ar dar ko nors ? Istorija kartojasi ir ją kol kas sėkmingai vykdo fašistinio žydo palikimas – Kubilius.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s