Dar vienas korupcijos snūkis ir dar viena suteršta pavardė , kurią visuomenė privalo žinoti (giminės, draugai, pažįstami)

Dar vienas korupcijos snūkis ir dar viena suteršta pavardė , kurią visuomenė privalo žinoti (giminės, draugai, pažįstami)

Geriausia vertinti pagal žmonių komentarus, norint likti nešališku ir spręsti pakankamai objektyviai “kas yra kas“. Faktiškai gyvename tokioje visuomenėje, jog masių sprendimas (poreikis, nuomonė, įtarimai) nusprendžia kiekvieno viešo žmogaus likimą, jeigu pastarasis nekontaktuoja su visuomenės grupėmis. Taip labai lengvai išryškinti nusikalstamus ryšius, kuriais pasinaudoja pasisavinti mokesčių mokėtojų pinigus ir piktnaudžiauti valstybės tarnybos galimybėmis.

Taigi, dar viena pavardė, kuri internete ir realybėje taps nusikalstamo dykaduonių klano dalimi. Kas ateityje jauniems žmonėms padės suprasti kas per žmonės supa juos aplinkoje – gyvenime, versle ar sporte.

Suteršta pavardė, pasmerkta visa purvina giminė. Tik per kelias kartas jiems pavyks išsiplauti šią nepagarbą iš visuomenės pusės.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s