Pagaliau žmonės supranta, jog D.Grybauskaitė – yra "tuščio puodo" dangtis

Pagaliau žmonės supranta, jog D.Grybauskaitė – yra “tuščio puodo“ dangtis

Ir šis dėsningumas ilgai netrūko, išsilavinę žmonės jau drąsiai pradeda skelbti tikrąsias nuotaikas ir blaiviai vertinti esamą Lietuvos valstybės padėtį. Anksčiau ar vėliau supras, jog Dalia Grybauskaitė buvo kaip vienintelė išeitis MAXIMOS savininkams ir socialdemokratams (komunistams) sustabdyti tikrosios tiesos atėjimą į eilinį žmogų. Apie fašistų (konservų) sugebėjimus nėra prasmės užsiimti – “dalbajuobai“ niekam neįdomūs.


Nėra įmanoma, užaugus sovietinėje nomenklatūroje, nesuvokiant gyvenimo vingrybių, imtis bet kokių atsakingų pareigų. Tokių, kurios reikalauja daug daugiau asmeninių pastangų negu “pagalba“ iš prekybos tinklo savininkų , formuojant teigiamai visuomenės nuomonei apie prezidentę.

Kam to reikia ? Lietuvos valstybė toliau praskolinama, o paskolinti pinigai nusėda prekybos tinklų kišenėse – smulkusis verslas jau antrus metus skandinimas šioje pelkėje tos pačios prezidentės rankomis – D.Grybauskaitės.

Ekonomistė, abejoju. Politinė ekonomistė – kaip išmelžti iš vergų mokesčius, biurokratinio aparato aptarnavimui – pilnai tikiu sugebėjimais ir puikiai tai atsispindi jos gyvenimo supratime.

pasitikiu žmonių komentarais - tik jie aprašo realią padėtį Lietuvoje

NB: Kas ja tiki ? Kas eina į Akropolius? Tai tie patys. Neabejojantys , jog “viskas bus gerai“. Vergovinė santvarka – tai galimybė vergams turėti darbą ir džiaugtis vergvaldžio nuolankumu.

Neturiu nieko prieš D.Grybauskaitę, nes ir taip ji moteris, kuria buvo lengva manipuliuoti. O neturėdama šeimos (moteriai neturėti vaikų – tai yra vidinis emocinis siaubas, o visuomenės vertinimu – dvigubas siaubas), neturės suvokimo apie atsakomybė kitais. Tiek to…

Yra vienas kelias jai – spjauti į senus ryšius ir pradėti “ Vilniaus prekybos“ teisinį persekiojimą. Tam yra VSD, STT ir FNTT – tereikia pakelti senai žinomus faktus apie PVM grąžinimo atvejį.

Tokios mažos valstybės perspektyva ir galia , esant sunaikintai žemės ūkio sistemai, slypi smulkaus verslo vystyme, galinčiam ir norinčiam konkuruoti. Tam reikia naikinti visas be išimties monopolijas Lietuvoje ūkyje.

NB: Asmeniškai man jos gaila, akivaizdžiai neviltis atsispindi jos akyse. Be to žmonės nemato. Retai kuris sugeba įžvelgti kas dedasi žmonių pasąmonėse. Retai..

Kas gi bus toliau.. Prezidentė nedaro tai ko reikia.. Vis dar mano, jog skolindama PIRK-PARDUOK  PIDERASAMS iš “Vilniaus prekybos“ pavyks ištraukti valstybę iš duobės ? Ir šie “pydorų atmatos“ – neįvertino vieno dalyko, jog moteris yra moteris, o ne daiktas ( vyrą dar galima sudaiktinti).

NB: PIRK-PARDUOK PIEDERASTAI – tai “Vilniaus prekybos“ grupės savininkai.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.