Internetui plečiantis daugiau faktų apie JAV CŽV- Centrinės žvalgybos valdybos (CIA) – agento veiklą (Valdas Adamkus)

Internetui plečiantis daugiau faktų apie JAV CŽV- Centrinės žvalgybos valdybos (CIA) – agento veiklą (Valdas Adamkus)

Kaip jau pastebėjote, CŽV agentas, integruotas į Lietuvos politinę sistemą, su pagrindiniu tikslu – destabilizuoti Lietuvos politinį gyvenimą ir sukelti stiprią konfrontaciją su Rytų kaimynais  – nebedalyvauja Lietuvos gyvenime. To jis nedaro, nes yra faktiškai “paleistas“ į pensiją CIA agentūros nutarimu, kaip neveiksnus, “susenęs“, “nepateisinęs lūkesčių“.

Tiesa, jam planuojamos dar kelios išvykos į Taivaną, atlikti tos pačios užduoties, kuriai buvo nusiųsta buvusi Latvijos prezidentė .

Tiesioginiai įrodymas CIA agento Valdaus Adamkaus kaupiasi internete, nes daugelio šalių nepriklausomi analitikai paskleidžia informaciją apie pagalbines organizacijas (kurias remia JAV). Tos organizacijos – pilnai kontroliuojamos CŽV – vykdo planingą destabilizacinį vidaus šalių ekonominį ir politinį darbą, stengiantis pritraukti kuo daugiau proamerikietiškai naivių žmonių, siūlant jiems materialinę bei gerovinę ateitį mainais į tėvynės išdavystę.


Viena tokių organizacijų – USAID (US plius AID) – ypatingai dalyvavo Lietuvos energetikos restrūkturizavime. Kas vėliau tapo nacionaline bėda – LEO LT projektas. Tam pagrįsti pateikiu apačioje nuotrauka iš “tariamų laimėjimų“ Baltijos regione šios organizacijos. Įdomiausia, jog jie stengiasi neafišuoti būsimų tėvynės išdavikų vardų ir slepia tikrus vardus jaunų žmonių, praeinančių parengiamąsias programas (žiūrėkite pabrauktą tekstą).

Nenoriu plėstis, nes apie šį JAV agentą Lietuvoje žino pakankamai daug žmonių. Ir tik informacijos negaunantys pensijinio amžiaus žmonės gyvena toli nuo realybės.

Daugiau čia

Lietuvos karių dalyvavimas Afganistane – grynas finansavimas JAV.

Mažeikių naftos istorija

Detali informacija apie tėvynės išdaviką – JAV agentą – Valdų Adamkų

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s