Štai kaip, žydas Landsberg bus dar vienu Lietuvos Respublikos Prezidentu (jau šią vasarą)

Štai kaip, žydas Landsberg bus dar vienu Lietuvos Respublikos Prezidentu (jau šią vasarą)

Kaip ir numačiau, fašistų partijos parengti įstatymo pataisymai jau greitai taps realybe ir jų fašistinis grynakraujis žydas V.Landsberg oficialiai papuls į istorijos vadovėlius kaip dar vienas LR prezidentas su tam tikrais nuopelnais Lietuvių tautai.

Esu minėjęs keliose vietose – nuoroda – kad tai bus, bet tai nesvarbu. Svarbiausia, jog Baltijos valstybė taps tikra JERUZALE ir žmonės suvoks, jog visas tas “laisvės kelias į nepriklausomybę“ tebuvo Amerikos žydų planinga spekuliacija, begriaunant Sovietų sąjungos sistemą.


Tačiau reikia faktų, tegu jis tampa prezidentu , kas paskatins visuomenę domėtis ir patikėti žydų planu griaunant ir naikinant visos moralės sampratą Lietuvoje. Iškreipiant istoriją, iškreipiant santykius su kaimynais, verčiant jaunimą emigruoti iš šalies, o likusius tapti vergais – kuriuos, pvz merginas, prievartautų nekontroliuojami darbdaviai, o vaikinams, jau nebeturintiems orumo jausmo, tektų lenkti nugarą už grašius.

Nesvarbu, laiku bėgant kiekvienas žmogus supras kas yra kas šiame gyvenime. Supras, jog niekas šiaip sau nieko nedaro. Ir nė vienas žmogus politikoje už dyką savo gyvenimo neaukoja kitų labui – ypatingai koks nors žydas. Gyvenime viskas būna kitaip – vieni kitiems padeda paprasti žmonės, tuo gerbdami vieni kitus.

O tokie žydai, kurie sėdi prie stalo, pabėgę į kitą valstybę(Belgiją), kurioje juos gina įstatymai, ir visą parą rengia planus kaip sukiršinti svetimas tautas, sunaikinant jų ateitį – jie yra pagrindiniai visuomenės priešai. Šiuo atveju, Lietuvos.

Todėl pasaulio visuomenės ir nekenčia šios “netikros“ tautos(žydų) žmonių dėl jų pastovaus noro gyventi iš kitų nelaimių (JAV žydai naikina Afganistano, Irako, Irano, Ukrainos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Gruzijos ir kitų tautų savarankiškumą, verčiant visus “nepriklausomais“ vergais, neturinčiais jokios ekonomikos, pramonės, žemės ūkio vystymo). Ir t.t. Būtent jie sėja nepagarbą nei savo tėvams, nei artimiems, nei svetimiems. Būtent jie yra tas griovimo šaltinis visame pasaulyje, kuriame jiems nereikalingas taikus daugelio tautų bendradarbiavimas.

0 minčių apie „Štai kaip, žydas Landsberg bus dar vienu Lietuvos Respublikos Prezidentu (jau šią vasarą)“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s