Kodėl Maskvoje sprogdinami žmonės ?

Kodėl Maskvoje sprogdinami žmonės ?

Globalūs pasaulio ekonomikų ryšiai verčia imtis įvairių būdų konkurentams pakenkti, tad kaip vienas iš jų – savižudžių sprogdinimai, kuriais nusinešama daugelis nekaltų žmonių gyvybių, o apsisaugoti nuo to – neįmanoma.

Maskvoje šiuo metu Amerikos ir Anglijos “žydakraujai“ veikėjai stengiasi įvairiais būdais destabilizuoti jau gerą dešimtmetį esančią stabilią ekonominę situaciją.

Pirmas etapas buvo: ekonominė krizė, kurios galutinis tikslas privesti Rusijos Federaciją prie subyrėjimo. NEPAVYKO.

Antras etapas: politiniai mitingai , kurie turėjo imituoti Rusijos Federacijoje esančią siaubingą situaciją, nuolatos rodant tuos mitingus per vietines televizijas. NEPAVYKO.

NB: NEPAVYKO – tai tiesiog įrodo, jog Rusijos Federaciją sudaro įvairios tautos ir jokie žydakraujiniai kraujamaišiniai išsigimėliai iš Amerikos ar Anglijos nepajėgs susidoroti su Rytų regionu.

Trečias etapas: savižudžių sprogdinimai, kuriais dar labiau išjudinti visuomenę, parodant, jog Rusijos Federacijos valdžia nėra pajėgi apsaugoti savų žmonių. NEPAVYKO.

Visuose šiuose teroristiniuose veiksmuose veikia Amerikos ir Anglijos žvalgybos, finansuodami tam tikrų šalių nusikalstamas organizacijas. Kurios savo ruožtu įvairiais metodais įbaugina žmones: atimdami vaikus, pjaunant jiems galūnes ir taip paveikiant psichologiškai būsimus savižudžius.

NB: Joks blaiviai mąstantis žmogus neis žudytis šiais laikais netgi dėl pinigų, nei dėl religijos tikslų.  Būna išimtys, bet labai retos (dažniausiai tai protiškai atsilikę vyrai). Aiškus pavyzdys buvo – japonų kamikadzės, kurie ryžosi aukoti savo gyvybes tik karo metu, apsaugant save nuo žiauraus agresoriaus (Amerikos).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s