Fašistinė partija (pritarus pseudo-komunistams) pradeda Lietuvos miškų iškirtimą

Fašistinė partija(pritarus pseudo-komunistams) pradeda Lietuvos miškų iškirtimą

Atėjo geri laikai, pagaliau beliko tik miškai, galintys atnešti gerą pelną vietiniams verslininkams ir duoti vergams-gyventojams darbo. Logiškas visai kelias, kuriam įgyvendinti susiklostė puikios aplinkybės, kurias lengva pateisinti ir staigiai imtis darbų.

Bet, kas gi tas miškas? Juk tai viso labo mediena, kuri bereikalingai užstoja horizonte vaizdą ir neduoda grožėtis saulėlydžiu. Mediena, kuriai užaugti reikia ne mažiau penkiasdešimties metų ir sukelti tokius diskomforto padarinius kraštovaizdžiui. Na ir galiausiai, kaip ne kaip, tai “gyvas“ nerealizuotas finansinis instrumentas, kuris labai reikalingas užsienio užsakovams. Juk Rusijos miškai gana tolokai , o čia pat guli visas lobynas, tereikia atidaryti.

NB: Pavyzdys. Dešimt metų važinėjau į sodą per miškelį ir kelias nuolatos buvo švarus, nes užstodavo medžiai nuo užnešimo sniegu. O šįkart – žiūrėk ir nėra kaip pravažiuoti.

Koks skirtumas, ar vergai-gyventojai norės ilsėtis miško aplinkoje, jeigu dauguma gyventojų važiuoja atostogauti prie jūros arba išvyksta į užsienio kurortus. Juk tik jaunimas, kuriuo ir taip mažai belikę Lietuvoje, vasaros metu drįsta iškylauti miškuose. Tad esami ar pradingę miškai niekam jokių rūpesčių nesudarytų.

Norėjau tik pabrėžti fašistinių(konservatorių ir pseudo-komunistų) “dalbajuobų“ logiką – parduok tai ką matai ir kuo skubiau, kol vietiniai “runkeliai“ nesudemokratėjo.

Baisoka tauta..

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.