Žinių radijas padeda buvusiems vietiniams pseudo-komunistams iškilti

Žinių radijas padeda buvusiems vietiniams pseudo-komunistams iškilti

Šiandien konstatavau, jog iš tikrųjų “Žinių radijas“ (populiariausias radijas tarp verslo subjektų) ne šiaip priklauso “Senukų grupei“, o pilnai atidirba savo paskirtį – per tariamą demokratinį skleidimą, gina korumpuotą seną sistemą (socialdemokratų klaną).

Studijoje K.Prunskienė ir socialdemokratų(pseudo-komunistų) dabartinis lyderis Butkevičius bei kakokia Nord banko specialiste eteryje kalbėjo apie finansų krizę. O gale laidos vietiniai pseudo-komunistai (K.Prunskienė ir Butkevičius) ragina tautą apie priešlaikinius rinkimus , su siūlymu visiems laikams apriboti fašistinės partijos (konservatorių) kišimąsi į valstybės valdymą.

Tad vėl pseudo-komunistai prie valdžios, vėl korupcija – vagystės ir tolimesnės ES likusių lėšų iššvaistymas.

Tai vyksta dėl to, nes keleri metai gyvenimo toliau nuo valstybės finansų resursų (žmonių mokesčių, paskolų ir kitokių dalykų) nedirbant, norisi vėl dykaduoniauti toliau ir būti nepakaltinamais.

NB: Šioje vietoje generalinės prokuratūros pavaduotojas Jasaitis ir stengiasi išplaukti neatleistas. Būtent dėl galimybės pakeisti valdžią ir vėliau įtakoti prezidentę – būtų proga šiam nusikaltėliui išlikti ir išsaugto nusikalstamą teisėsaugos sistemą. Netgi kažkokius pataisymus siūla pagerinti dvidešimt metų degradavusiai sistemai taisyti – visiška nesąmonė (Verta pastebėti, kol pseudo-komunistų nėra valdančiojoje Seimo grupėje, tol Dalios Grybauskaitės rankos atrištos).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s