Jeigu pastebėtumėte, tai fašistinės partijos lyderis A.Kubilius laksto į Angliją ir JAV

Jeigu pastebėtumėte, tai A.Kubilius laksto į Angliją ir JAV (tikras fašistas)

Fašistinės organizacijos lyderis – Lietuvos valstybės “diebiloidinis“ premjeras – akivaizdžiai prašosi pagalbos tų, kurie pavertė Lietuvos valstybę vergų rezervatu. Tai yra paramos iš Anglijos ir Amerikos kapitalistinių grupių, kurios finansuotų propagandines kampanijas prieš visas struktūras, kurios siektų gerų santykių su kaimyninėmis valstybėmis: Baltarusija, Lenkija ir Rusijos Federacija bei Latvija.

Nėra šiaip sau Lietuvai dabar skolinami pinigai amerikietiškais JAV doleriais, kurie nieko neverti, o tik labiau siūbuoja ekonominę situaciją Baltijoje. Tie pinigai dar leidžia išlikti valdžioje tokiai fašistinei partijai ir nepasiduoti sunkioje padėtyje atsidūrusiam pseudo-komunistų klanui (kuris nėra pavaldus Maskvos struktūroms).

NB: Šiuo metu buvo neregistruota nauja K.Prunskienės partija – kas tapo fašistinės grupuotės  lyderio korta išvykose.

Tais pinigais fašistai konservatoriai turės įsipareigoti Anglijos ir Amerikos struktūroms įšaldyti santykius su anksčiau minėtomis valstybėmis. Tačiau tai nėra priima prezidentei D.Grybauskaitei, kuriai teks toleruoti fašistų konservatorių viešus pavasarinius pasisakymus, nes tiesiog nėra kitos išeities išlaikyti stabilią ekonomiką – būtinos tos paskolos, kurios tegalimos tik iš amerikiečių ir anglų – norinčių manipuliuoti Afrikinės respublikos gyvenimu.

NB: Negerai, jog Lietuvoje šiuo metu buvę pseudo-komunistai nėra liečiami(ginami prezidentės, kuriai teko atsainiai žiūrėti į LEO LT nusikalstamą grupę ir susijusius sprendimus; bet “tėvišką“ partiją ji privalėjo apsaugoti), o fašistinė partija išnaudoja žmonių kvailumą valstybės griovimo tikslais (nors bando įvairiai mulkinti tautą)

Tad, fašistinės grupės lyderio kelionės tampa akivaizdžiu garantu duodamiems pažadams – vykdyti fašistinę politiką.

Pastaba: Fašistinės grupės beliko tik Latvijoje ir Lietuvoje, kurios iš paskutinių jėgų bando kabinti į gyvenimą. Tačiau laikai jau keičiasi.

Gerbiu Dalios Grybauskaitės gudrumą, jog pasinaudojant fašistinės partijos ryšiais su užsienio interesų grupėmis, galima Lietuvos žmonėms paimti kreditus šiuo sudėtingu laikotarpiu. Atsigaunanti Europa padės stabilizuoti padėtį Baltijos regione, bet tikrai jos nepagerins – tad pereinamajam laikotarpiui teisinga išnaudoti fašistų ryšius su JAV doleriu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s