Iš kur atsiranda runkeliai ? (vienišų motinų inkubatoriaus rezultatas)

Iš kur atsiranda runkeliai ? (vienišų motinų inkubatoriaus rezultatas)

Kad ir kokios tos Jungtinės Amerikos Valstijos, bet šeimos reikaluose gyvuoja požiūris į darnią ir atsakingą šeimą – kurioje privalo būti abu tėvai. Tuo netgi spekuliuoja piderastijos atstovai, kurie gauna šiokį iškreiptą pliusą, vis dažniau įteisinant santuokas atskirose Valstijose.

Tačiau ši mintis kyla natūraliai, žinant kokioje padėtyje evoliucionuoja dabartinis jaunimas Lietuvoje.  Ne šiaip rašiau apie keiksmažodžių ir nepagarbos toleravimą šių dienų mokyklose, nes tai tiesiogiai susiję su “vienišų motinų auginamų runkelių paplitimu“. Tas paplitimas ir sąlygoja nekontroliuojamą ir savigarbos neturinčios visuomenės raidą.

NB: Ne šiaip vyriškos lyties atstovai savaime bijo “vienišų motinų“ ir stengiasi jų privengti.


“Vienišų motinų inkubatorius“ iš principo negali duoti reikiamo galutinio produkto valstybei – darnios ateities šeimos. Juk senai žinoma tiesa, jog neįmanoma sugadintu įrankiu atlikti darbo, kaip neįmanoma vartoti “viršterminuoto“ maisto (juk skrandis nepriims, bus apsinuodijimas arba tiesiog vėmimas).

NB: Normaliai šeimai egzistuoti reikalingi du subrendę savo atsakomybės ribas suprantantys žmonės. (Netgi homikai papuola į tą kategoriją).

Štai taip. Faktas akivaizdus, o runkelių armija toliau sau vystosi ir jau dalyvauja pilietiniame gyvenime: renka į valdžią diebilus (kad tik smagiau būtų), vis daugiau vartoja alkoholinių gėrimų kartu su rūkalais ir svaido “gimdymo“ produktus į konteinerius.

NB: Kas yra Vieniša motina (runkelių inkubatorius) – tai neatsakingas moteriškos lyties žmogus, vartojantis alkoholį, rūkantis bei įvairių ligų nešėjas. Gamtos (ar Dievo) duotą dovaną gimdyti sveikus vaikus panaudoja runkelių paplitimui Lietuvoje. Vėliau visais įmanomais būdais stengiasi įteigti, jog tai normalu ir dažnas atvejis. Dažnai tokie žmonės patys būna runkelių palikuonys.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s