Štai komunistų ir fašistų partijų pagrindiniai veidai, sugriovę valstybės ateitį

Štai pseudo-komunistų ir fašistų partijų pagrindiniai veidai, sugriovę valstybės dabartį ir ateitį

Ne paslaptis, jog kiekvienas jaunas pilietis puikiai žino šiuos du veikėjus, kurie savo egzistavimu sukėlė valstybėje didžiulį chaosą. Jų veiklos dėka valstybėje nebeliko jokios rinkos ekonomikos, neliko socialinės sistemos ginančios piliečius, sugriauta švietimo sistema.

199

Vienas fašistas už tokį žygdarbį yra įdarbintas Briuselyje, o kitas – pseudo-komunistas, ilsisi ramiausiai Lietuvoje, pasisavinęs iš valstybės žmonių žemes, nekilnojamąjį turtą ( netgi nepatingėjo kavinės biufetininkei-prostitutei už gerai atliktas seksualines paslaugas padovanoti didžiulį viešbutį sostinės centre).

NB: Keista, jog jų pastatyti žmonės ir toliau juos garbina ir žmonių mokesčių pinigus skiria kaip apdovanojimus už valstybės sunaikinimą. Ir ne šiaip politologų yra sutapatinti fašizmo ir pseudo-komunizmo vadovybės nusikaltimai – tai tas pats.

Toks jau likimas, bet šie asmenys yra dviejų politinių klanų organizatoriai ir iki šiol kontroliuojantys juos. Tačiau ateities kartos žinos tikrąjį purviną veidą šių žmonių, kurie grobstė ir naikino Lietuvos valstybę pastaruosius dvidešimt metų.

NB: Internete galima rasti įdomią istoriją apie fašisto kraujomaišos apeigas, kurios iš kartos į kartą perduodamos jo giminės. Tai ir vardu ir fiziologinių išsigimimo formos. Apie tai 2010 metais..

Reklama

Viena mintis apie „Štai komunistų ir fašistų partijų pagrindiniai veidai, sugriovę valstybės ateitį“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s