Yra Lietuvoje dvi nusikalstamos partijos: socialdemokratai ir konservatoriai

Yra Lietuvoje dvi nusikalstamos partijos: socialdemokratai ir konservatoriai

nusikateliaiŠios dvi nusikalstamos partijos nėra jokios politinės, tai elementarios suinteresuotos grupės, kuriuos susiformavo žlugus Pseudo-komunistų partijai ir jų rašytinės idealogijos – tiesioginis palikimas praeities dabartyje.

Kodėl gi nusikalstamos? Manau niekam nekyla abejonių dėl to, kuriems virš trisdešimties ir jaunimui, kuris savo kailiu dabar patyria tų nusikalstamų klanų veiklos rezultatus.

Lietuvai išsivadavus nuo tiesioginės priklausomybės svetimų interesų, atėjo toks baisus metas, kad šalis papuolė į tų senų interesų vaisių rankas. Kitaip sakant, valstybė atiteko sistemos užaugintiems nusikalstamiems asmenims, kurie formavosi visą savo gyvenimą pagal seną, šioms dienoms nepritaikytą, idealogiją.

Kvaila, bet net prezidentė yra tų laikų sistemos dalis, kuri toliau tęsia išsigimusią pseudo-komunistinę tradiciją – išnaudoti žmones vardan šalies, kurioje gyvenama (vergystės palikimas).

Gerai, jog yra daugelis vaizdo įrašų internete ir kiekvienas gali įsitikinti kas yra kas istorijos bėgyje. Nes faktiškai jau daug parašyta ir toliau rašoma apie tai. Bet pavojus kyla kitkame, tų nusikalstamų grupiruočių vaikai, giminių vaikai – jie auga ir toliau skleidžia savo purvą per įvairias informacines priemones.

Svarbiausia nepamiršti: konservatoriai (jų aplinka, juos palaikantys) ir socialdemokratai – yra nusikalstamos organizacijos. Būtina pažymėti, jog konservatoriai taip pat pripažinti teroristine grupiruote paties LR Seimo. Tad… galvokite.

Verta pridėti, jog įstatymais jie apsisaugojo nuo visuomenės, pajungę kariuomenės pajėgas ir visą korumpuotą teisėsaugą savo apsaugai. Todėl visuomenei sudėtinga kovoti su jais. Puikus to pavyzdys – sausio mėnesio guminių kulkų panaudojimas prieš taikius gyventojus. Kaip ir nepavykusios demonstracijos ir kitos priemonės ribojančios žmonių teises ir laisvę.

Saugokitės visų tų šizofrenikų, kurie skelbiasi po tais pavadinimais, nes tai esami nacionalistai-fašistai (konservatoriai) arba pseudo-komunistai vergovės šalininkai (socialdemokratai). Gali drąsiai vadinti vienus fašistais , o kitus – pseudo-komunistais.

Jie tokie ir yra, ir nenusiplaus to purvo , kuris teka vietoj jų kraujo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.