"Lietuvos rytas" – Pedofilų ir korumpuotų tarnautojų laikraštis – lrytas

Pedofilų ir korumpuotų tarnautojų laikraštis – lrytas

PEDOFILUlaikrastistai kaip, o aš dar naiviai tikėjau, jog kartais viešoje erdvėje žmonių išsakoma pozicija, jog tai “komsomolkė“, “raudonasis laikraštis“, “pseudo-komunistų laikraštukas“, “pionerinis dienraštis“ buvo iš piršto laužti. Pasirodo visai taip nėra, o tai tendencingas socialdemokratų klano dalies aparatas, kuris veikia taip, kaip geriausia dabartiniam jų klanui: teisėsaugai, teismų sistema, valstybės saugumo departamentui, specialiųjų tyrimų tarnybai, net policijai su prokuratūra.

Taigi, pasirodo nebuvo ten vienos žurnalistės nuomonė, o čia paties redaktoriaus – kuris parodė tikrą poziciją ir savo vietą šiuolaikinėje Lietuvos žiniasklaidoje.

Galima tvirtai pareikšti, jog tai “purvasklaidinis“ laikraštukas, kuris kuruoja socialdemokratų (buvusių pseudo-komunistų arba kitaip sakant vagių pagal įstatymus) darbus visuose srityse.

Šiame laikraštyje tendencingai bandoma apsaugoti teisėtvarkos sistemos neliečiamumą, bandant užgniaužti arba pakreipti “teisėsaugos pedofilijos“ skandalą ir suklaidinti skaitytojus.

Kad ir kaip ten bebūtų, bet dabar jau neabejojama, jog ne vien pedofilija , bet ir korupcinis tinklas klesti nerealiai stambiu mastu visuose teisėtvarkos struktūrose, kur dirba buvę pseudo-komunistinės partijos nariai (nesvarbu kokiom partijoms dabar jie priklausomi).

Lrytas – Televizija


Man užteko kelių laidų, kad suprasčiau, jog ir dirbantys ten žmonės – tai yra marionetės, kurioms įsakyta domėtis tokiais jautriais klausimais bei problemomis, kad visuomenė kaltintų dabartinę valdžią bei pamirštų praeities klaidas – kurių pridarė tie patys pedofilai socialdemokratai (buvę pseudo-komunistai).

Baisu, jaučiamas toks nebaudžiamumas, kad tikrai situacija greitai išeis į plačiąją visuomenę, kur žmonės prisimins kas ką yra nuveikęs tautos labui ir ką pasisavinęs. Tik laiko klausimas iki socialinio sprogimo.

Bent aišku, jog “lrytas“ – tai ta irštva, kurioje peri paperkamoji žurnalistika, kurios nuomonė nieko verta. Tai tik dar vieni skystablaudžiai, bandantys žaisti informavimo priemonių spekuliacijos žaidimą.


Reklama

2 mintys apie „"Lietuvos rytas" – Pedofilų ir korumpuotų tarnautojų laikraštis – lrytas“

  1. Tokį komentarą neverta net skaityti. Patarčiau tokiam asmeniui paskaityti psichologiją ir labai gerai padirbėti pačiam su savimi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.