Kaip sugrįžta pseudo-komunistai (antra dalis)

Kaip sugrįžta pseudo-komunistai (antra dalis)

Ilgai laukt nereikėjo ir vienintelis žmogus, kurį gerbia daugelis Lietuvos gyventojų – Algirdas Brazauskas, pasirodo televizijos eteryje su griežta kritika dabartinei valdžiai. Kitaip sakant, prasideda konservatorių laidojimo ceremonija.

Gerai, jog socialdemokratai-pseudo-komunistai turi tokį lyderį, kuris intuityviai jaučia kada ateina laikas įsikišti ir pasinaudoti situacija. Tai ilgametės patirties rezultatai, kuri vienintelė suteikia teisę kalbėti objektyviai ir kategoriškai vertinti tiek politinę, tiek ekonominę padėtį valstybės mastu. Žmogus mąsto gana plačiai, net nesigėdydamas viešai prisipažinti kokias analizes atlikęs ir kokiais skaičiais besivadovaujantis.

Tikrai didelė pagarba šiam politikos veikėjus – tai žmogus , tapęs legenda esant jam gyvam. Iš kuriuo verta mokytis ir kuriuo mintimis remtis. Nors ir atstovaujantis pseudo-komunistų-socialdemokratų partijai, bet tokio lankstumo neturės daugelis demokratų ir kitų politinių pažiūrų veikėjai.

Pacituosiu dar vienas auksines šio žmogaus frazes, kurios parodo tikrą pataloginį veidą nevykelių (nevispročių) konservatorių gaujos (net ne partija tai):

pas mus tokios diktatūros iš vienos kurios tai partijos vargu ar galima tikėtis, nors aš manau, kad dabar konservatoriai vis tiktai taiko metodus, kurie ne visai būdingi demokratinei visuomenei.

Taip, konservatorių gauja vadovaujasi tik diktatūriniu metodu, kitaip jie nesugeba dirbti. Ir apie demokratiją jiems neįmanoma galvoti – tai nacionalistinė partija, galima sakyti veikianti prieš visuomenę.

Aš nemanau, kad šita koalicija, aš nemanau, kad šita Vyriausybė gali suvaldyti šitą krizę. Aš turiu laiko – gilinausi į rodiklius ir mūsų, ir Europos Sąjungos, ir eurozonos valstybių. Galų gale pasaulinę statistiką peržvelgiau, aplinkinių valstybių – Lenkijos, Vengrijos. Nebūtinai Lietuva, Latvija Estija… Mes čia aikčiojame trys sesės, patys nežinodami, ką toliau daryti. Bet gi yra šalia kitos valstybės, pažiūrėkim, kaip jos tvarkosi, kodėl nepasimokius, nepasižiūrėjus? Kodėl Lenkijos ekonomika šiais metais gali kristi tik 0,8 proc.? Tai yra oficiali statistika. Arba ten Vengrija 3 ar 4 proc. Maždaug tokio lygio. O mes 22 proc.!

Tai faktai, įrodantys kokia bejėgė yra koalicija ir kokia apgailėtina būklė vyriausybės, kuri aklos vištos principu ieškosi gelbėjimosi alternatyvų.

Ir svarbiausia, kas visiems žmonėms akivaizdu – tai kvalifikacijos stoka, kurios negali turėti nacionalistinė partija. Kuri vadovaujasi idealogija, kurioje pagrindinis elementas – kvailas pilietis mosikuojantis su vėliavėlę ir mokantis didžiulius mokesčius į valstybės biudžetą ( patriotizmas). Šita ideologija dabar intensyviai taikoma Rusijos Federacijoje, kur stipriai išaukštinama tautybė.

Tai yra visų pirma kvalifikacijos klausimas. Nuo gruodžio mėnesio, kai susiformavo nauja Vyriausybė, viskas daroma atvirkščiai negu kad reikėtų daryti. Ir mes tokį rezultatą šiandien turime. Ir toliau panašiai bus.

Ateityje lauksime tik baisesnių rezultatų iš dabartinių valdančiųjų. Bet paradoksalu, tačiau nesulaksime, nes keisis valdžios. Juk šiaip sau Algirdas Brazauskas neeikvos savo brangios sveikatos , amžius nebe tas aktyviai veiklai ir neramiom būsenom. Ji žmogus mėgstantis realybę, kurioje pasitiki savimi ir savo sprendimais kitų atžvilgiu. Todėl racionaliausiai ir prieina prie visų problemų sprendimo.

Sveikintina iniciatyva.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s