Pamąstymai apie slenkančias dienas, reaguojant į dabar vykstančias realijas politikos srityje

 

Pamąstymai apie ateinančias politikos dienas, reaguojant į dabar vykstančias realijas politikos srityje

a) LEO temos machinacijos;

b) Prezidento rinkimai (lesbietės pasirinkimas);

c) Atleidimai valstybinių įmonių vadovų (darbo biržos);

d) Seimo narių reklaminiai pareiškimai;

e) Maisto produktų pirkimas Lenkijoje ir MAXIMOS akcijos;

f) Gėjų ar pedofilų protekcija , lendant į darželius;

g) Valdovų rūmų pinigų plovykla (A.Brazausko machinacija).

LEO LT – apibendrinant


LEO LT – machinacinė struktūra, sukurta palaikant ypatingai konservatoriams (lyderis A.Kubilius) ir socialdemokratams (klounas G.Kirkilas, lyderis A.Brazauskas) apvogti Lietuvos valstybės piliečius artėjančios pasaulinės krizės akivaizdoje. Monopolizuojant energetinį šalies ūkį, perduodant jį pagal senas privatizavimo schemas rinkoje esančiam privačiam subjektui.

Pirminis planas – pasisavinti(perduoti valdyti) sukurtai struktūrai kiek daugiau nekilnojamo ir kilnojamo materialaus turto energetiniame sektoriuje – skubiai perrašant arba išparduodant tai bei sudarant antraeilius sandorius su antrinėmis įmonėmis tuo turtu spekuliuoti savo interesų naudai. Bei su tolimesniu planu – išformuoti struktūrą esant Lietuvoje ekonominei krizei maksimume.


Paskutinio plano įgyvendinimas tampa akivaizdus, kai paskutiniai mėnesiai aiškiai parodo, jog ši tariamai valstybinė struktūra atleidinėja ir priiminėja atgal aukšto rango vadovus vien tam, kad išmokėti stambias išeitines priemokas siekiančias 200 000 litų ir daugiau vienam asmeniui (tokių jau buvo trys, bent man tiek girdėta).

Artimiausiu metu išformuojama struktūra, išmokant didžiules kompensacijas(surinkti pinigai iš mokesčių mokėtojų – eilinių dirbančių piliečių, įmonių) darbuotojams.

Pagrindiniai atsakingi asmenys už išvaistytą Lietuvos piliečių turtą, įtakoję ir prižūrėję: A.Brazauskas, G.Kirkilas, A.Kubilius(už nieko neveikimą, už slėpimą nuo visuomenės tiesos).

Prezidento rinkimas – lesbietės šou


Kodėl taip griežtai įvardinu? Nes vidumi jaučiu esąs teisu ir to įsitikinimo negaliu pakeisti. Anksčiau kiekvienas protingas vyras žinojo, jog TAPKINIS – tai statitinys amerikos lietuvių, gaunančių įvairią paramą iš JAV vyriausybės. Keista, bet TAPKINIS – impotentas, neturintis šeimos ir negalintis turėti jokių palikuonių, kurie pajėgtų tęsti tradicijas ar puoselėti kokius nors moralinius dalykus krikščioniškoje valstybėje. Tad artimiausiu metu apie nueinančius anapilin geriau apskritai nekalbėti. Užtenka tos klounados, kuri buvo užklojus Lietuvą ilgus metus.

Kiek žinoma ir kiek pateikta biografijoje apie (aš nenaudosiu pavardės, tiesiog sakysiu tiesiai – pseudo-komunistinė lesbietė) lesbietę susidaro įspūdis, jog savarankiškai žmogus be pagalbos tam tikrų rezultatų nebūtų pasiekęs. Tad, grįžtant į sovietinę praeitį – Lietuvoje tebuvo viena partija – pseudo-komunistų partija ir jų gretose susiformavo asmenybė – pseudo-komunistinė lesbietė. Kuri , kiek suvokiu, buvo proteguojama ir skatinama visaip už nuoseklią ir atsidavusią kryptingą veiklą. Kas leido užimti tokias pareigas, leidžiančias prieiti prie visos valstybės vidaus ir išorės finansinės apskaitos. Tai ilgas lesbietės darbas socialdemorkatų pašonėje bei dalinai informacinio pobūdio tipo veikla prie konservatorių – įpareigojęs ją pranešinėti apie pokyčius socialdemokratų vadovams. Čia susitarimai tarp konservatorių ir socialdemoraktų(pseudo-komunistų) tęsiasi nuo priklausomybės atkūrimo dienų.

Todėl dabartiniai valdantieji – konservatoriai ir atsitraukę nuo valdžios socialdemokratai(pseudo-komunistai) – stengiasi įvairiais būdais išreklamuoti savo kandidatą į prezidento postą. Daugelis reklaminių laidų per televiziją, radijo stotis, internetinę žiniasklaidą, laikraščius. Intensyviai peršama vienintelė teisinga ir tik tokia lesbietė – neduodant visuomenės piliečiams pasirinkimo laisvės.

Toks reiškinys nėra demokratinės valstybės atspalvis – tai labiau dvipartinės sistemos vaisius, atėjęs iš senų laikų, egzistuojant Sovietų sąjungai – kada brukamas vienas partijos pasirinktas kandidatas.ir nėra jokių prieštaraujančių.

Lesbietės šou yra ypatingai gerai parengtas ir tam skiriamas be galo didelis finansavimas, lygiagrečiai slopinant kitų kandidatų galimybes pristatyti savo asmenybes bei programas plačiajai visuomenei.

Nesvarbu, tokia jau ta situacija – faktus reikia pripažinti ir pergrupuoti savo jėgas atsižvelgiant į juos. Bet kiekienas pilietis turi žinoti, jog homoseksualai visada griauna demokratines valstybes, iškreipiant garbingų ateities valstybės piliečių pasaulėžiūrą – per prievartą brukant iškrypusią filosofiją į vaikų, paauglių bei jaunimo naujai besiformuojančią mąstyseną. O suagusiųjų ryžtingą pasipriešinimą slopinant įvairių įstatymų priėmimu, ypač grasinant baudžiamuoju persekiojamu su pasekmėm. Pensijinio amžiaus žmonės nėra baisus priešas – tai tiesiog pasyvūs nuo televizoriaus skleidiamos nuomonės priklausomi žmonės.

Tenoriu, jog įsisąmonintų skaitytojas, jog sistemos žmogus dirbs sistemai , bet ne visuomenės labui. Nes ji – lesbė – užauginta sistemos darže, tad ir skonis jos vienodas tautai.

Atleidimai valstybinių įmonių vadovų (darbo birža)


Kaip keista, bet natūrali atranka palietė sunkmečiu pačius silpniausius sistemos asmenis (senyvo amžiaus vadovus ir nepriklausomai nuo amžiaus, prasižengusius – darančius nuolatos spekuliacines afioras), kurie arba jau užsitarnavę darbu poilsį ir ramų gyvenimą arba veikė gana neapdairiai ir atsiradus progai jie šalinami žinant jų nusiženginmus.

Šiomis dienomis neracionalus darbas darbo biržos kažkokio administracinio centro viršininko paskatino skubiai su juo susidoroti bei viešai informuoti apie tai visuomenę. Tame fone tendencingai vykdomi ir STT puolimai prieš „kyšininkus“, korumpuotus tarnautojus.

Taip pat yra paskelbtas valstybės tarnautojų mažinimo procedūra su tikslu sutaupyti taip reikalingas mokesčių mokėtojų lėšas. Aišku, klounada painoka.

Seimo narių reklaminiai pareiškimai

Neseniai buvo priimta Seime deklaracija, jog reikia parengti įstatyminę bazę riboti prekybos monopolininkų antkainius. Tad tai buvo tik deklaracija, kuri visuomenei pristatyta kaip nepaprastai ryžtingas žingsnis sustabdyti apiplėšinėjimą piliečių. Vėliau, atrodo, prikeltas įstatymo projektas, kurį pažadėjo vetuoti TAPKINIS, o vyriausybės vadovas lygiagrečiai pradėjo kalbėt, jog projektas pasmerktas neefektyviam panaudojimui, nes neatliks tų funkcijų, kurias norėtųsi matyti. Kitaip sakant, antis visuomenei per žiniasklaidą.

Antras, toks rimtesnis pastebėjimas, tai Seimo narių ryžtingas pasisakymas dėl LEO LT nefunckionalumo ir abejotino teisėto jo sukūrimo. Paaiškinu, jog anksčiau didelė dalis tų esančių seimo narių ir prabalsavo už šį projektą, o dabar laiko jį antikonstituciniu ir neteisėtu. Tad, kloaunada tęsiu toliau.

Padaugėja šūkių apie mažinimą biurokratinio aparato, o realiai bus vykdomas neužpildytų etatų nurašymas – paprasčiau kalbant – (panašiai kaip kažkuriam rusiškam apsakyme apie mirusių sielų pardavimus) nubraukt planuotą biurokratinio aparato didinimą, nepriimant suplanuotų darbuotojų. Vat ir viskas. Juk ateinantiems metams sudaromas biudetas su numatytu priimti skaičiumi naujo personalo, vat ir nurėžiama dalis. O tauta mulkinima perfrazuojant šį faktą. Taigi…

Maisto produktų pirkimas Lenkijoje ir MAXIMOS akcijos


Prasidėjus krizei ir begaliniam atleidinėjimui darbuotojų, žmonės pradėjo taupyti. Ir beieškant pigesnių prekių atrado, jog Lenkijoje visa parduodama produkcija pigesnes dvigubai ir daugiau negu lietuvos prekybos centruose. Produkcija – nuo smulkios buities prekės iki bet kokio maisto produkto.

Taigi, Suvalkuose(Lenkija, pirmasis miestelis prie sienos), prie parduotuvių susidarė spūstys lietuviškų automobilių. Stovėjimo aikštelėse (pats pirkaus) stovi vien lietuviški automobiliai – apie 500 vienetų. Žmonės perkasi savaitei, išleidžia dvigubai mažesnes sumas ir šypsosi vieni kitiems. Tad didieji lietuviški centrai praranda pagrindinius pirkėjus.

Bet kur gi tu, ima ir padaro MAXIMA nuolaidas iki 40 procentų, pritraukiant likusią dalį pirkėjų į centrus, bet vis vien toks nuokainuojimas yra akių dūmimas, nes MAXIMOS kainos išlieka dar daug didesnės už Lenkijoje esamas. Aišku, nepamirškime , jog visa MAXIMOS produkcija atvežama iš Lenkijos, tad mąstykite.

Paminėsiu, jog toks monopolininko elgesys tiesiogiai susietas su lietuvos piliečių apsipirkinėjimais kaimyninėje šalyje. Žvilgtelkit į pašto dėžutes ir rasite reklamines skrajutes – įrodančias, jog monopolininkas pradėjo skęsti dėl savo guobšumo.

Gėjų ar pedofilų protekcija, lendant į vaikų darželius


Šiomis dienomis sukrėčianti žinia apie homoseksualių jėgų bandymą savo iškrypimą diegti tiesiogiai darželiuose per paruoštus specialistus (įtartini auklėjimo specialistai, kurie sutinka amoraliems veiksmams).

Strateginis bandymas prisidengiant europos fondų remiamu projektu formuoti tarp vaikų pedofilizmo pradus ir praktikavimąsi per išgirstas pasakas apie homoseksualus. Tai yra žaidžiant žaidimus princas su princu, mergaitė su mergaite. Kas formuotų berniukų artimą draugystę – bučiavimasi, glamonėjimasi ir t.t. kaip ir mergaičių.

Mano manymu, tai prasidėjo tik dėl to, jog homoseksualios jėgos turi ryšius su renkama į prezidentus komunistine LESBE. Tad žengtas labai drąsus bei apgalvotas žingsnis – nors nepasakysi, jog skubotas, nes iki darželių jis nukeliautų lygiagrečiai su prezidento rinkimais.

Ačiū tiems žmonėms už lietuvos vaikų ateities išgelbėjimą, kaip ir pačios tautos išgelbėjimą.

Tai reiškia, jog turime nuspręsti ar pasirenkame narkomanijos(pedofilizacijos, alkoholizmo, prostitucijos) vakarų europos kelią, ar aukštos kultūros kelią ir garbingą valstybę.

Valdovų rūmų pinigų plovykla (A.Brazausko machinacija).


Nelabai išsiplėsiu, nes tai akivaizdi nusikalstama veika, kurios tirti nesiima teisėtvarkos instancijos dėl tamprių ryšių su pseudo-komunistų(socialdemokratų) ir konservatorių klanais. Kaip ir teismų korumpuota sistema – veikianti prieš visuomenės interesus.

 

Valdovų rūmai – tai statybos objektas, kuriam (nesvarbus tie visi projektiniai bei techniniai dalykai) skaičiuojama darbų sąmata, kurioje numatomos išlaidos nuo pradžios iki statybos pabaigos. Taigi, pirminė kaina, iš atminties, 150 milijonų. Taip, to ir turėjo pakakti. Bet pasirodo, jog buvo skirta dar tokia pati suma.. Jau vagystė stambiu mastu. Bei šiuo metu prašoma papildomų 20 milijonų statybos pabaigai.

Vienintelis kelias – suimti A.Brazauską ir pradėti ikiteisiminį tyrimą dėl lėšų išvaistymo arba antivalstybinės veikos. Po to – teisėtvarka pati atskleis visas smulkmenas, nes pagrindinis aferistas patrauks su savimi visą Panevėžio miesto kelių statybos įmonių vadovus ir daug ką kitką.

Neturiu ką pridurti. Tai išgalvotas projektas, vykdomas subjektyvių interesų dėka, todėl privalome žinoti apie įvykusią stambiąją machinaciją, kuria priglaudė kadaise prezidento vardą nešiojęs žmogus.

Tik griežtas auditas, greita analizė ir demokratija ateis į Lietuvą. Tikiu tuo.

4 mintys apie „Pamąstymai apie slenkančias dienas, reaguojant į dabar vykstančias realijas politikos srityje“

 1. nu ką….
  pastebėjimai verti dėmesio….
  tik labai be kompromisiniai….
  man asmeniškai tai valdovų rūmų norėtusi….
  gal braziu reiktų papurtyti ir sąmatas peržiūrėti ir baigti juos statyti,
  nes jei nebaigsim, tai jie mums dar brangiau kainuos
  tokiomis rimtomis temomis, reiktų gyvai pašnekėt…

 2. Perskaičius tekstą ir žvilgtelėjus į paskutinę pastraipą susidaro įspūdis, kad nelabai supranti, kas yra demokratija. Gal galėtum tada paaiškinti savo požiūrį į demokratiją?

 3. bekompromisinis darbas tebūna efekyviausias, tad ir nuomonės prisilaikyti reikia savos panašiai iki kol nepaneigta priešingai…

 4. kietai pasakyta…..
  nes šiuo metu Lietuvoje net nekvepia demokratija..
  o tik vyksta vog-politikų pasistumdymai ir sferų dalybos…
  o kas dėl Grybauskaitės, tai realiai apie ją nieko nežinau…
  o kaip kandidatė ji tankina 2K projekto dalyvius, o tai jau mano manymu kvepia paskutiniu Lietuvos išpardavimu…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s