Sveikata prieš ir dabar bei kita

Keista, bet kažkaip praleidau savo sveikatos rūpesčius, kol neprasidėjo įtartinos pasekmės.

Šiaip, važiuojant į UK sveriau kokius 92 kilogramus ir labai sunkoka su tuo antsvoriu budavo, bei kamavo kažkoks bėrimas tam tikroje vietoje, bet nuspręsta paties buvo, kad tai tiesiog alergija. Bet šiaip gana sveikas ir stiprus fiziškai važiavau, nebijojau imtis ir sunkesnio darbelio – ryžto ir jėgų tam buvo pakankamai kaip ir kitiems dalykams.

Po pusantro mėnesio svoris krito iki 75 kilogramų – stresai, įtampa , nervai dėl nesusiklostančio gyvenimo kitoje šalyje. Vienai diena į Lietuvą… stipriai sulieknėjęs. Atgal į Angliją. Po kelių savaičių gulomas režimas, nes bėrimas virto skausmingu tinimu, o belaukiant UK gydytojų apžiūros ( su trim lankymais pas skirtingus bendros praktikos gydytojos ligoninėje) ir geriant antibiotikus savaimine praėjo. Laimingai, iki dabar, kai mėnesį atsiranda skausmai nežinia kuo baigsis tai. Jaučiu , nuojauta kužda, kad bus blogai. Tik šikart nėra į ką kreiptis, nėra ir sąlygų, na ir akivaizdžių padarinių.

Bet šiaip sveikata gera, praėjo skausmas šone, kuris kankino nuolatos Lietuvoje. Bet turbūt tik aprimo, nors nebeprisimenu kada jau kamavo. Tik vat ir dantis reik taisytis… Na tikrai padėvėtas organizmas ir amžius atneša mažesnį atsparumą. Berašant maudžiantis skausmas ir tiek…

Šiaip dar psichologinė įtampa, nes vis negaliu sukaupti lėšų grąžinti pinigų skolom, o pastarieji teismais ir turbūt jau paieška, bereikalingas baudžiamasis persekiojimas. Tikriausiai lėktuvais nepaskrist, suims ir dar problemų atsiras – prarasiu laiką beaiškinant situaciją. Na surizikuoti reikėjo – nesigailiu, nors ir skaudžiai čia. Tad dabartinė situacija irgi linksta prie nekokios. Nei pinigų, dar tarima drauge mašina sudaužė, bet pataisys lyg, nėr ir tos draugės faktiškai, nėra darbo, sveikata silpsta ir artėja žiema.

Nėra darbo, nustojo daug statybų, o gal tiesiog toks velaus rudens metas, kai nėra daug darbų ir pasaulinė krizė veikia kitus tos srities dalyvius.

Rytoj eisiu į agentūra, kuri duoda laikiną darbą ir sumoka, tikriausiai, tą pačią dieną pinigus. Turbūt vėl nieko gero. Kad tik darbų būtų, nors vienai dienai – pasiteisintų dedamos viltys.

Sudėtinga. Viena diena atrodo pradeda sektis, bet toliau ateina ilgas laikotarpis nesėkmių ir likimas verčia kapstytis iš susidariusios situacijos.

Bent parašysiu čia. Visko nutinka, o sutapimų jau per daug. Nieko nėra – nieko ir nebūti gali. Optimizmas nemiršta, bet dvejonių visada yra.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.