Ką matau Londone

Čia nepavyksta nepastebimai įsimaišyti į visą masę žmonių. Čia be galo daug skirtumų ir aiškiai visada gali spėti ar į tave eina rytų europietis, afrikos atstovas ar anglas. Didžliuliai skirtumai ir dėsniai maišymosi tarpusavyje jiems neleidžia smarkiai iškraipyti natūralų priklausomumą kažkokiai tautybei.

Kiekvienas rajonas savotiškas, o atokesni palyginimui labai ženkliai išsiskiria. Kaip ir kultūringumu, kaip ir žmonių išvaizda, bei kita visa aplinka. Tai ir statiniai , tai ir transporto judėjimas, tai ir gatvėmis praeinantys žmonės. Labai įdomu.

Ypač seni miesto rajonai, kurie verslo centrais turbūt vadinami, bet be dangoraižių, o tiesiog labai gražiais ir senais ištobulintais užtatytais pastatais. Jų fasadai, stogai bei vidiniai kiemai atspindi tą chaosą, gyvenimo tempą, kuriame kiekvienas privalo suktis ir nėra kito pasirinkimo. Mane stebina kaip žmonės skuba, nėra to lėto judėjimo. Kažkoks skubėjimas, nors po to prasėdi visą darbo dieną prie stalo, dirbant prie kompiuterio. Labai nesuprantama.

Viska įdomu, įtraukia kaip kempynė į save, bet norisi likti nuošalyje, nesiduoti. Nėra jokios ryškios naudos tame, viskas labai remiasi į pinigus į materialumą. Kūrimas dėl pinigų, dėl atlygio. Tai smarkiai dirbtina. Susisteminta , be jokių kitų išeičių žmonėms. Ir jie prie to priprato. Prie to teks ir man. Nėra pasirinkimo. Būtina įsiterpti į šį neturinčio sustojimų bei pertraukų gyvenimo ritmą, užmiršant aktualias problemas arba tiesiog ignoruojant jas, atidedant vis į ateičiai nes dabartiniam pažinimo etape joms nėra vietos. Tai begalinis chaosas. Dalį jo teks pakreipti naudingai sau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.